www.jobbrokergermany: praca jako Miejsce pracy jako kierowca ciężarówki (Wechselbrückenfahrer) w ruchu lokalnym

Wechselbruecke

stawka godzinowa / wynagrodzenie: 2300€+ Diety + Bonusy / Miesiąc

rozpoczęcie: od zaraz

miejscowość: Raum Steinfurt / Nordrhein Westfalen

opis stanowiska pracy

Zakres obowiazków:
Prowadzić pojazd w ruchu lokalnym - Wechselbrücken

Oferujemy

Oferujemy:
- Stałe stanowisko pracy w pełnym wymiarze godzin
- Wynagrodzenie w wysokości 2300 €
- Diety wolne od podatku, od ponad 8 godzin poza domem (do 480 € / miesiąc)
- + 100 € premii za bezszkodową jazdę
- + 100 € premii za wydajność
- W razie potrzeby oferujemy zakwaterowanie (200 € -300 €)

godziny pracy: Pełen

praca zmianowa: ---

Biegłości Języka: Niemiecki - B1 lub Angielski - B1

Uwagi / Specjalne kwalifikacje

Tego oczekujemy:
- Prawo jazdy kategorii CE
- Ważna karta kierowcy
- Doświadczenie zawodowe
- Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- Punktualność