www.jobbrokergermany: praca jako Pomocnicy / Pakowania żywności

Helfer verpackung

stawka godzinowa / wynagrodzenie: 10,00€/Godzine

rozpoczęcie: od zaraz

miejscowość: Blumberg, Heilbronn, Bad Friedrichshall / Baden-Württemberg

opis stanowiska pracy

Przyszłe zadania obejmują:

- Pakowanie produktów mięsnych
- Utrzymanie stalej jakości
- Postępowanie zgodne z instrukcjami dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa

Oferujemy

Oferujemy:
- 10,00 €/godzinę
- Bezpieczny dochód według taryfy IGZ
- Nocne-, niedzielne- i świąteczne dodatki
- Prosty i bezpieczny start
- W razie potrzeby, można zorganizować niedrogi apartament / zakwaterowanie

godziny pracy: 35 Godzin/Tydzień

praca zmianowa: Ranna i popołudniowa zmiana

Biegłości Języka: Niemiecki - A2/B1

Uwagi / Specjalne kwalifikacje

Tego oczekujemy:
- Niezawodność
- Własny samochód i prawo jazdy kategorii B
- W razie możliwości doświadczenie przy pracy z mięsem
- Jeśli to możliwe, aktualne świadectwo zdrowia / może być również stosowane w Niemczech