www.jobbrokergermany: praca jako Przetwórstwo mięsa - produkcja

Shutterstock 543485452   1200

stawka godzinowa / wynagrodzenie: 9,49€/Godzine

rozpoczęcie: 14.01.2019

miejscowość: Timmendorfer Strand / Schleswig-Holstein

opis stanowiska pracy

Zadania, kompetencje i obowiązki:

- Umieścić kiełbaski i produkty mięsne w przeznaczonych do tego tackach
- Lutowanie końców kiełbasy
- Odbiór kiełbasy i produktów mięsnych
- Podawanie wędlin i produktów mięsnych
- Pakowanie kiełbas oraz wyrobów mięsnych
- Utrzymanie stałej jakości, separacja jakościowo złych towarów
- Przestrzeganie przepisów dotyczących higieny

W najlepszym razie gdy:
- posiadane jest doświadczenie w branży produkcji żywności; przy produkcji kiełbasy, czy też przy pakowaniu
- Posiadany jest prywatny samochód
- Znajomość języka niemieckiego (co najmniej B1)

Oferujemy

Dla znanego klienta w Timmendorfer Strand poszukujemy co najmniej 10 pomocników - produkcja żywności w branży przetwórstwa mięsnego, tutaj w szczególności produkcjia/pakowanie.

Oferta firmy:

- Różnorodne i ekscytujące zadania
- Praca w zmotywowanym zespole
- Stała umowa o pracę z dodatkami, takimi jak Świąteczna premia
- Pełne wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym
- Zakwaterowanie koszt 200€/miesiecznie
- Otwarta kultura korporacyjna

godziny pracy: 40 - 48 godzin/tygodniowo

praca zmianowa: Ranna, popołudniowa lub nocna zmiana

Biegłości Języka: Znajomość języka niemieckiego (co najmniej B1)

Uwagi / Specjalne kwalifikacje

Wymagania osobiste i umiejętności społeczne

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś:

- elastyczny w godzinach pracy,
- zmotywowany,
- ambitny