www.jobbrokergermany: praca jako Opiekun/ka medyczny/a

Bild

stawka godzinowa / wynagrodzenie: 2.500,00 € - 3.000,00 € brutto / Miesięcznie, w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

rozpoczęcie: od zaraz

miejscowość: Kamenz / Sachsen

opis stanowiska pracy

Twoje przyszłe obowiązki obejmują:

- Pielęgnacja ciała (kąpiel, czesanie itp.)
- Wydawanie żywności i pomoc przy przyjmowaniu pokarmu
- wydanie niezbędnej dawki leków
- opieka zdrowotna (np. bandażowanie, irygacja jelitowa)
- Pomoc przy ubieraniu
- Wykonywanie ćwiczeń fizjoterapeutycznych i ćwiczeń fizycznych
- Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach
- Rozmowy ze starszymi ludźmi
- Ułożenie planu dnia
- Organizacja popołudnia: gry, koncerty na miejscu, pokazy slajdów itp.
- Pomoc w wizytach u lekarza, w urzędzie itp.
- Organizacja wycieczek
- pisanie raportów
- Rozliczenia z funduszami opieki pielęgniarskiej

Oferujemy

Oferujemy :

- Zatrudnienie na warunkach niemieckich - umowę na czas nieokreślony
- atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2.500,00 € - 3.000,00 € brutto (w zależności od kwalifikacji i doświadczenia)
- Stałe stanowisko w pełnym wymiarze godzin
- Dalszą edukację oraz dodatkowe szkolenia
- Elastyczne zmiany
- Wyżywienie na miejscu (według własnego uznania)

godziny pracy: Pełen etat

praca zmianowa: Ranna, popołudniowa lub nocna zmiana

Biegłości Języka: Poziom B2

Uwagi / Specjalne kwalifikacje

Tego oczekujemy:

- Wykształcenie kierunkowe medyczne: pielęgniarka, opiekun medyczny/ratunkowy (3 lata)
- Znajomość jezyka niemieckiego (poziom B2)
- Certyfikaty, świadectwa, zaświadczenia
- Gotowość do zmiennych czasow pracy i usług weekendowych
- Ranna, popołudniowa zmiana lub nocne czuwanie.