www.jobbrokergermany: praca jako Kurier

Kurierfahrer paketfahrer stellenangebot

stawka godzinowa / wynagrodzenie: 1900€ Brutto + 200,00€ Netto Premi

rozpoczęcie: od zaraz

miejscowość: Frankfurt - Mannheim - Erfurt - Hannover - Neuwied - Dresden - Kassel / ---

opis stanowiska pracy

Oto twoje zadania:

- skanowanie paczek
- Ładowanie pojazdu
- Dostarczanie paczek w stałym obszarze za pomocą trasy prowadzonej przez GPS

Oferujemy

Co oferujemy:

- Wynagrodzenie wstępne w wysokości 1900 € brutto + 200,00 € dodatek netto
- Łatwe trasy z nowoczesną nawigacją i systemem GPS
- W razie potrzeby można zapewnić zakwaterowanie za miesięczny czynsz w wysokości 300,00 €
- Dostępne lokalizacje: Frankfurt - Mannheim - Erfurt - Hanower - Neuwied - Drezno - Kassel

godziny pracy: na pełny etat

praca zmianowa: Nie

Biegłości Języka: jezyk nie jest wymagany

Uwagi / Specjalne kwalifikacje

Tego od ciebie oczekujemy:

- prawo jazdy klasy B